מה זה גאדג'ט והיכן ניתן למצוא גאדג'טים איכותיים

המילה גאדג’ט נעשית נפוצה יותר ויותר, רבים תוהים מה זה בכלל ולמה יש גאדג’טים. יש נם כל מיני הסברים למילה גאדג’ט אבל אני חושב שאת ההסבר הטוב ביותר תוכלו למצוא בהסבר פשוט זה.

גאדג’ט זה חידוש טכנולוגי, שימושי, שנועד להקל ו-או לשפר את איכות חיינו. בתחום הגאדג’טים ניתן למצוא מגוון גדול מאד של מוצרים, מוצרים שלעיתים מעוררים בנו תהייה: “איך לא חשבנו על זה קודם?”. את רוב הגאדג’טים מייצרים במזרח הרחוק (בעיקר במדינה “מאד קטנה” כמו סין), השיקול הוא בדרך כלל ענייני, עבודה זולה. בדרך כלל הגאדג’טים הם מוצרים קטנים ומתוחכמים שמיוצרים ברמות רבות של איכויות למרות שחיצונית המוצרים נראים “בדיוק אותו דבר…”. הפיתוי לרווח קל הוביל ומוביל למגוון עצום של חיקויים והעתקים מדויקים וזולים של מוצרים איכותיים. האירופאים והאמריקאים הבינו כבר מזמן שבדרך כלל המחיר תואם איכות, קנינו בזול? קיבלנו מוצר זול!

ישנם גאדג’טים פשוטים וזולים שאיכותם לא ממש חשובה, משתמשים וזורקים. אבל לעומת זאת יש גאדג’טים שללא הדרכה שירות ואחריות הם לא שווים כלום, קיבלת מוצר שהזמנת באינטרנט אבל ההוראות (אם בכלל ישנן) אינן תואמות את המוצר, עוגמת הנפש והאנרגיה שנשקיע בחיפוש והתאמת ההוראות לא ממש שווה את ההפרש במחיר בקניה בחנות מסודרת. לדעתי כדאי להשקיע במוצר שיש לו “אבא ואמא”, חנות מסודרת עם שירות ואחריות, עם מעבדת תיקונים ואיש שירות שיענה ככל האפשר על שאלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סגירת נגישות