מי אנחנו?

הכול התחיל בשנת 2009, תחביב שהפך למקצוע, מקצוע שהתקדם לעסק מקצועי.

לפני הכול אנחנו עסק שחרט על דיגלו שירות ברמה אחרת, כתחביב שהפך למקצוע ולמקצוענות, אנחנו מחפשים ברחבי העולם כל מיני גאדג'טים, חידושים טכנולוגיים ושימושיים, אמצעי אבטחה וצילום שונים, אביזרי ריגול האזנה וציטוט, כל זה במחירים הוגנים, אחריות ושירות. כמו כן אנו דואגים לכך שהמוצרים שאנו מייבאים ומשווקים יהיו ברמה גבוהה ובמידת הצורך יהיו גם ברי תיקון במעבדה שלנו.

יש לכם חשד שמרמים אתכם? רוצים יותר ביטחון בבית או בעסק שלכם? רוצים לשמור על הילדים שלכם? מעניין אתכם מה קורה עם ההורה המתבגר שלכם? כמעט לכל נושא יש לנו פתרון ובמחירים סבירים. אנחנו מייצגים בלעדית את המותג "SLASH" המחויב למוצרים איכותיים, אחריות ורמת שירות גבוהה ביותר.

צריכים מתנות מיוחדות? אוהבים גאדג'טים? לא צריך לבזבז הרבה כסף בשביל זה, אצלנו באתר המחירים מתחילים מ – 19 ש"ח ומעלה, הכול בהתאם לצורך ולתקציב.

רוצים מוצרים בכמויות? גם לזה אנו ערוכים, יש לנו משרד וקשרים עם מפעלים במזרח הרחוק לכל כיס ולכל איכות. התייעצו אתנו ותקבלו מחיר ושירות שלא הכרתם.

התקלקל לכם מוצר שנרכש אצלנו? יש לנו מעבדת שירות אמינה ומקצועית.

אנחנו שולחים את המוצרים במגוון אמצעי שילוח (בארץ וגם לחו"ל): דואר רגיל, דואר רשום, דואר שליחים של הדואר, שליח עד הבית (בעיקר בגוש דן) ועוד.

באתר ובעיקר בחנות תמצאו מגוון ענק של מוצרים המתחדשים מדי כמה שבועות. כמעט כל חודשים אנחנו מחדשים את מגוון המוצרים, בדרך כלל כל מה שמפורסם באתר נמצא גם במלאי.

בחנות שלנו אתם יכולים ליהנות מחוויית קנייה מדהימה, אלפי מוצרים מדליקים ושימושיים לכל צורך, מתנות מיוחדות ואמצעי ריגול ותיעוד. החנות שלנו נגישה גם למוגבלים. כמו כן יש חנייה צמודה לחנות לנוחות המבקרים.